Delegati Skupštine

 


2016 - 2020.
 


Delegati ispred Strukovne komore arhitekata

  1. Aleksandar Ašanain
  2. Bogdan Cvjetković
  3. Ivana Dobrković
  4. Maja Đurović
  5. Mirka Đurović
  6. Miodrag Maraš
  7. Vukašin Mijatović
  8. Dragan Miljanić
  9. Ivan Milošević
  10. Boris Ilijanić - predsjednik Skupštine IKCG
  11. Jevgenije Pavlović
  12. Marko Radonjić
  13. Slavko Radunović
  14. Gordana Raičević
  15. Irfan Ramčilović
  16. Igbala Šabović - Kerović
  17. Saša Sredanović
  18. Maja Velimirović - Petrović
  19. Boris Vukadin
  20. Nikodin Žižić


Delegati ispred Strukovne komore građevinskih inženjera

  1. Milan Adžić
  2. Srđa Aleksić
  3. Žana Bajović
  4. Mirko Balabušić
  5. Ivan Burić
  6. Nebojša Đurović
  7. Dragica Džogaz
  8. Mladen Gogić
  9. Slobodan Inić
  10. Milorad Jaramaz
  11. Sonja Jeremić
  12. Milivoje Kasalica
  13. Nedžad Mekić
  14. Željko Popović
  15. Rajka Popović
  16. Olga Radulović
  17. Rajko Radulović
  18. Vera Vujović
  19. Biljana Vuković
  20. Tihomir Vuković
     

Delegati ispred Strukovne komore elektro inženjera
  1. Gojko Blagojević
  2. Hajdana Božović
  3. Dejan Dabović
  4. Vlatko Daković
  5. Nikola Daković
  6. Slobodan Drašković
  7. Ana Grbović
  8. Miloš Lasica
  9. Jovan Lekić
  10. Željko Maraš
  11. Slobodanka Mijajlović
  12. Mićun Nikitović
  13. Ratko Pavićević
  14. Dejan Pešterac
  15. Mira Radunović
  16. Aleksandar Pejović
  17. Branislav Šebek
  18. Sanja Tomić
  19. Dragica Vujičić
  20. Ratko Vujović
     


Delegati ispred Strukovne komore mašinskih inženjera

  1. Zvonimir Bezmarević
  2. Radoman Bulatović
  3. Milorad Burić
  4. Novo Govedarica
  5. Dečan Ivanović
  6. Vuk Janković
  7. Uroš Karadžić
  8. Vuk Kasalica
  9. Biljana Knežević
  10. Tanja Manojlović
  11. Savo Marković
  12. Milo Mrkić
  13. Mirko Nenezić
  14. Omer Omerbašić
  15. Milanko Ostojić
  16. Žarko Pajović
  17. Svetlana Pješčić
  18. Boško Rakočević
  19. Aleksandar Strugar
  20. Igor Vušanović
     


Delegati ispred Strukovne komore drugih inženjerskih struka

  1. Batrić Milovanović
  2. Biljana Bošković
  3. Velizar Čađenović
  4. Zlatko Ćirović
  5. Izet Dervišević
  6. Neda Dević
  7. Slavko Hrvačević
  8. Miodrag Kaluđerović
  9. Dragana Lukšić
  10. Nada Marstijepović
  11. Radovan Popović
  12. Dragan Radojević
  13. Dragan Radonjić
  14. Dragomir Rajković
  15. Veselin Šćepanović
  16. Dušan Sekulić
  17. Darko Vidaković
  18. Dragomir Vukašinović
  19. Darko Vuksanović
  20. Petar Živković


 



2012 - 2016.

 

DELEGATI STRUKOVNE KOMORE ARHITEKATA

DELEGATI STRUKOVNE KOMORE GRAĐEVINSKIH INŽENJERA 

DELEGATI STRUKOVNE KOMORE ELEKTRO INŽENJERA

DELEGATI STRUKOVNE KOMORE MAŠINSKIH INŽENJERA

DELEGATI STRUKOVNE KOMORE DRUGIH INŽENJERSKIH STRUKA I PLANERA NEINŽENJERSKIH STRUKA

 

 

2008 - 2012.

 

ČLANOVI SKUPŠTINE STRUKOVNE KOMORE ARHITEKATA


ČLANOVI SKUPŠTINE STRUKOVNE KOMORE GRAĐEVINSKIH INŽENJERA


ČLANOVI SKUPŠTINE STRUKOVNE KOMORE ELEKTRO INŽENJERA


ČLANOVI SKUPŠTINE STRUKOVNE KOMORE MAŠINSKIH INŽENJERA


ČLANOVI SKUPŠTINE STRUKOVNE KOMORE DRUGIH INŽENJERSKIH STRUKA I PLANERA NEINŽENJERSKIH STRUKA

 

 

 

 

 

 

© Inženjerska Komora Crne Gore 2021